SANAL OFİSLER

Sanal Ofis ile şirketiniz olumlu izlenim oluşturması için bize güvenin

Sanal Ofis ile Doğru yerdeki iş adresi ve şirketinizin adıyla yanıt verilen yerel telefon numarası işinizde gereken her türlü farkı ortaya koyabilirsiniz.

Profesyonel ekiplerimiz gelen aramalarınızı ve günlük posta, kargo, faks işlemlerinizi yönetecekler. İşiniz için prestijli adreslerden bir seçim yapın ve dünya çapındaki tüm Regus İş Merkezleri'ni kullanın.

Ayrıca, seçtiğiniz iş merkezinde özel bir ofis de kullanabilirsiniz.

Sanal Ofisler Plus

5 günlük özel ofis kullanımı + internet, 3,000 ücretsiz business lounge'lara ve kafelere anında erişim, iş adresi, Telefon yanıtlama, Mailbox Plus

Sanal Ofisler

3,000 ücretsiz business lounge'lara ve kafelere anında erişim, iş adresi, Telefon yanıtlama, Mailbox Plus

Telefon Yanıtlama

Size özel yerel iş telefonu numarası ve şirket sesli postası, resepsiyon görevlisi, Sesli postaya 24 saat erişim, toplantı odaları, günlük ofisler ve video konferans imkanlarında indirim fırsatları

Posta Yönetimi

İş adresi, Posta & paket alımı ve imzalanması, resepsiyon görevlisi, toplantı odaları, günlük ofisler ve video konferans imkanlarında indirim fırsatları

İster yeni pazarlara açılıyor ve bu pazarlarda çalışacak yer arıyor olun, ister sadece telefonlarınıza cevap verecek ve postalarınızı karşılayacak birini arıyor olun. Regus Sanal Ofis ve Sanal Asistan sizin hizmetinizde.

Sanal Ofis Paketlerimizi Karşılaştırın

Sanal Ofisler ile her zaman hayalini kurduğunuz lokasyonu seçin

İstanbul ve Ankara’da yeni şirket kurma aşamasında olan ya da kurumsal imajını bir adım öteye taşımak isteyenler için fiziksel ofis alanı bulana kadar sanal ofisler alternatif çözüm olmaktadır. Telefon numarası ve iş adresinin verildiği sanal ofisler de kullanıcılarına hazır ofisin tüm imkânlarını sağlamaktadır. Girişimcileri önemli giderlerden de kurtaran sanal ofisler, yeni ofis açma gibi adımlarının ihtiyatlı şekilde atılmasına da imkân vermektedir.

Dünya genelinde sanal ofislere sahip olan ve Türkiye’de İstanbul ve Ankara’da bu imkânı sunan Regus’tan sanal ofis kiralayanlar, isterlerse ofislerini kalıcı düzende, isterlerse gerçek ofise geçmeden önceki ara çözüm olarak kullanabilmektedirler. Dünyanın en büyük esnek çalışma alanı sağlayıcısı Regus’un verilerine göre, Türkiye’de kiralık sanal ofis hizmetlerine yönelik talep bir önceki döneme göre yüzde 25 oranında artmıştır.

Dünyada yaşanan ekonomik kriz, girişimcileri yeni bir trendle tanıştırdı. Kiralama, kırtasiye, sekretarya gibi masraflardan kurtulmak isteyen küçük işletmeler, sanal ofise yöneldi. Regus, kriz nedeniyle küçülme yoluna giden firmalara sanal ofis hizmeti sunarak ihtiyaçları kadar ofis veya toplantı odası kullanabilmelerini sağlamaktadır.

Regus sahip olduğu yurt dışı tecrübesini Türkiye’deki kalifiye iş gücüyle birleştirerek Türk iş hayatına yönelik çözümler sunmaktadır. Sanal ofisler ve sanal ofis adresi gibi hizmetleriyle öne çıkan Regus, fiyat politikasını da en makul düzeyde tutarak sabit ofislere oranla oldukça avantajlı ve maliyeti düşük hizmet sunmaktadır.

Sanal Ofis ihtiyaçlarınızı karşılamak için bizi Hemen 0 (212) 243 38 58 nolu telefonlarımızdan arayarak Ofis Danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.