ORTAK OFİS ALANLARI

Ne zaman ihtiyacınız olursa ortak masa kullanımı ile çalışma alanı kiralayabilirsiniz

Ortak çalışma alanı kiralayarak sadece kullandığınız alana ödeme yaparak ofis masraflarınızı azama miktarda düşürebilirsiniz .

Ne zaman ihtiyaç duyarsanız kullanımınıza hazır ofis alanı edinebilirsiniz .

  • Tasarruf edin: yatırıma gerek yok
  • Çalışma alanınızı ihtiyacınıza uygun düzenleyin
  • Tüm BT ve telekom altyapısı kurulu, kullanıma hazır
  • İdari destek ve sekreterya ekibi
  • Kullanıma hazır ek alanlar: toplantı odaları, video konferans suitleri, business lounge hizmetleri

Netpencere Ortak Masa Sistemini en hızlı ve en kolay nasıl mı kullanırsınız? Cevap: Üyelik sistemimiz :

  • Ayda 5 günlük, 10 günlük ya da sınırsız kullanım seçenekleri arasından size en uygun seçeneği seçin
  • Türkiye çapında 6 il'de onlarca farklı lokasyonda çalışma alanına erişim sağlayın
  • İndirimlerden, özel tekliflerden ve çok daha fazlasından yararlanın

Ortak Masa Kullanımı ile Beraber Çalışmak

Netpencere iş dünyası için birbirinden farklı ve uygun fiyatlı hizmetler sunar. Yurt dışı tecrübesini Türkiye’deki kaliteli iş gücüyle bir araya getirerek ve hizmet kalitesini maksimum düzeyde tutarak oluşturduğu hizmetlerden biri de ortak masa kullanımıdır. İdari destek ve sekreterya hizmeti başta olmak üzere, kullanıma hazır toplantı salonları, video konferans salonları ve dünya çapında 1500 Netpencere Business Lounge’ e ulaşım imkanı Netpencere tarafından müşterilerine sunulan hizmetler arasında yer alır.

Ortak masa hizmeti esnek çalışma şartlarına sahip firmalar tarafından sıkça tercih edilen bir çalışma şeklidir. Hazır ofis kiralaması yapmak isteyen ve ortak masa hizmetini kullanmak isteyen firmalara Netpencere tarafından sunulan paket üyelik sistemleri sayesinde ihtiyacınız olduğunda kullanacağınız ofiste masanız sizin için hazır bekletilir, sizin kullanımınız için tüm imkânlar sizin rahatınız ve memnuniyetinize sunulur.

Netpencere tarafından sunulan ortak masa hizmetleri dahilinde sadece kullandığınız alanın ve hizmetin bedeli kadar ödeme yaparken, sabit kiralamalı ofis giderlerine göre ciddi anlamda azalma sağlarsınız. Sabit ofiste bulunması mümkün olmayan ya da ekstra durumlarda kiralanabilen ürün ve hizmetleri de ortak masa sistemine sahip ofislerde müşterilerine sunan Netpencere sayesinde ekstra masrafları minimum düzeyde tutmuş olursunuz.

Ortak masa kullanımı danışmanımız ile görüşmek için Bizi Hemen 0 (212) 243 38 58 nolu telefonlarımızdan arayarak Ofis Danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.