HAZIR OFİSLER

Profesyonel iş hayatına geçiş için ihtiyacınız bir ofisten fazlası ...

Tüm tamamlayıcı destek ve personel hizmeti ile kullanımınıza sunulan Hazır Ofis seçeneklerimiz ile hemen işe başlayabilirsiniz .

  • Tüm masrafların hepsi tek bir fatura içinde
  • 7 / 24 Kullanabileceğiniz Hazır Ofis ve Paylaşımlı Ofis Alanları
  • Tamamen isteğinize göre istediğiniz zaman hazır olan , en son teknoloji ile donatılmış hazır ofis alanları
  • ihtiyaç duyduğunuzda kullanımınıza hazır , size özel fiyatlar ile Lounge Alanı , Topltantı Odaları ve Video Konferans Suitleri
  • Gerekli olduğu durumlarda farklı bir lokasyondaki ofisimize ceza ödemeden hızlı ve kolay şekilde taşınma imkanı

Günlük iş hayatındaki karşınıza çıkabilecek yeni zorluklar ve fırsatlar karşısında hızla harekete geçerek ofis sistemimizdeki esneklik ile çevik kalın .
Hazır ofis sistemi tarafından size sunulan ofis alanlarında kendi tarzınızda çalışabilirsiniz .

Şartlarınızı Belirleyin

Kısa veya daha uzun dönemli , yarı veya tam zamanlı çalışma alanları seçin .

Kendi Alanınız

Bir gece içinde şirketinizdeki büyümeye gidebilir yada küçülebilirsiniz bu hiç sorun değil tek bir kararınıza bakar ve tüm masraflarınız anında yarıya iner hemde hiç formaliteler ile uğraşmadan .

Mekanınızı Belirleyin

Türkiye çapında 6 ilde onlarca lokasyonumuz arasında istediğiniz seçerek ihtiyaç duyduğunuz yerde olabilirsiniz . Yeni bir lokasyonda yeni bir ofis açmak artık sadece 1-2 dakikanızı alacak ve sonrasında çalışmaya başlayacaksınız .

Ne boyutta ve ne süre için ofise ihtiyaç duyarsanız duyun, ihtiyaçlarınızı karşılamak ve tasarruf etmenizi sağlamak için size özel teklif hazırlıyoruz. Bizi Hemen (0212) 909 35 16 nolu telefonlarımızdan arayarak Ofis Danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.