GÜNLÜK OFİSLER

Ofisten uzakta olanlar için Günlük Ofis

Huzur ve konfor içinde çalışın ve kendi işyerinizdeyymiş gibi verimli olun.
Günlük ofisler, hareket halinde olanlar veya profesyonel bir ortama gereksinim duyanlar için. Ofisten uzakta olan kendi ofisiniz gibi mükemmeldir.

Türkiye de 6 Farklı ilde onlarca lokasyonda günlük ofislermiz mevcut.

Günlük Ofis ile Alacağınız Hizmetleri

  • Profesyonel yönetim desteği
  • İstenilen kiş sayısına özel veya paylaşımlı çalışma alanları
  • Ücretsiz internet ve yiyecek içecek hizmetleri
  • Yazıcı , Tarayıcı ve Fotokopi Makineleri

Günlük iş hayatındaki karşınıza çıkabilecek yeni zorluklar ve fırsatlar karşısında hızla harekete geçerek ofis sistemimizdeki esneklik ile çevik kalın .
Hazır ofis sistemi tarafından size sunulan ofis alanlarında kendi tarzınızda çalışabilirsiniz .

Günlük Ofislerin Kullanımı

Günlük ofis hizmetimizden en hızlı şekilde üye olarak faydalanabilirsiniz .

  • Ayda 5 günlük, 10 günlük ya da sınırsız kullanım seçenekleri arasından size en uygun seçeneği seçin
  • İndirimlerden, özel tekliflerden ve çok daha fazlasından yararlanın

Günlük Ofis

Günlük kiralık ofisler uzun dönem kiralanan sabit ofislere oranla daha uygun fiyatlara ve avantajlı imkanlara sahiptir. İş sahipleri tarafından çok sık ofis ortamı gerekmediğinde, günlük ofis kiralayarak kısa vadede ihtiyaçlar giderilirken, uzun vadede de karlı çıkmak hedeflenir.

Günlük ofislerde sunulan hazır imkânlar, en son teknoloji ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda talep edebileceğiniz hali hazırda sizler için bekletilen ürün ve hizmetler geçici ofis kiralamanın avantajlarındandır. Bunun dışında çay, kahve gibi içecekler ücretsiz olarak sunulur.

Hedeflerine hızla ulaşmak ve hızlı büyümek isteyen girişimciler başta olmak üzere, mobil çalışanlar ve sürekli bir çalışma ortamına ihtiyaç duymayan firmalar, toplantı yapmaları gereken dönemlerde ya da yeni iş anlaşmaları imzalayacakları zamanlarda, günlük ofis ihtiyaçlarını karşılamak için çözüm arayışına girerler. Bu aşamada profesyonel günlük ofis kiralama hizmetini veren ve yurt dışı tecrübesini Türkiye’deki hizmet anlayışıyla birleştiren Netpencere, ilk akla gelen şirkettir.

Yaptığınız işin, bulunduğunuz çalışma alanının ve içinde olduğunuz sektörün merkezi konumlarına göre Netpencere tarafından sunulan geçici çalışma alanlarından faydalanabilir, Netpencere ofislerinin bulunduğu bölgelerden ofis talebinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Günlük ofis ortamlarını denemek için de Netpencere tarafından gerçekleştirilen günlük ofis deneme ve test etme imkanına sahipsiniz.

Bizi Hemen (0212) 909 35 16 nolu telefonlarımızdan arayarak Ofis Danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.