KİRALIK OFİSLER

Biz Kimiz ?

Biz büyük bir alt yapıya sahip , Hazır ofis , Sanal ofis , Toplantı salonu kiralama sektöründe uzun yıllardır çok fazla tecrübeye sahip , müşterterilerimizin ihtiyaçlarını bilen ve bu ihtiyaçları en kalitelisinden veren profesyonel hizmet sektörün mercedes firmasıyız .

Devamı

NEDEN BİZ ?

Firmamızdan ofis kiraladığınızda A kalite hizmet alacağınızı bilirsiniz , Ofis içindeki konforun her zaman en üst düzeyde olacağını bilerek gözü kapalı gelirsiniz , içecek ikramlarımızda her zaman en kaliteli ürünleri kullandığımız için misafirlerinize mahçup olmazsınız .

Uzun yıllardır ofis kiralama işi yaptığımızdan dolayı dünya çapında lokasyon seçeneklerimiz vardır . Türkiye'de en fazla lokasyona sahip ofis firmasıyız , siz nereye giderseniz gidin çalışmanıza bulunduğunuz lokasyonda bir ofisimizi bulabilirsiniz .

Ofis seçeneklerimiz arasında sizin bütçenize ve firmanızın büyüklüğüne uygun bir ofis bulabilirsiniz . Esnek ofis yapımız ile istediğiniz şekilde bir ofisi sizin için oluşturabiliriz .

Her ofise özel klima mevcuttur , ister kablolu isterseniz kablosuz internet seçenekleri mevcuttur , Size özel dolabınız bulunur , Ofisinizin tüm temizlik hizmeti bizim tarafımızda siz ofite yokken yapılır . Ofislerimiz tamamen ses yalıtımına sahip yapı ile yapılmıştır .

Her lokasyonumuz birbirinden farklı fakat aynı tema ile eşsiz bir tasarıma sahiptir . Ofislerimizin iç tasarımları sizin isteğinize göre tasarlanacağı gibi hali hazırda 'da her ofis bir diğerinden farklı düzenlenmiştir . Ofislerimizin duvarlarını iç açıcı ve motivasyon sağlayıcı tablolar ile sizin için süsledik.

SİZDEN GELENLER